Mikolas josef brno. Mikolas Josef Announces ‘Closer To You’ Tour

Mikolas Josef Announces ‘Closer To You’ Tour

Mikolas josef brno

Dalším, kdo po vás bude reprezentovat Česko na cenách Eurovize, je zpěvák Ben Cristovao. Co nabídne Mikolas svým fanouškům nyní na svém vánočním turné? Mikolas Josef Description: Mikolas Josef, known professionally as Mikolas Josef, is a Czech singer, songwriter, music producer, music video director and choreographer based in Vienna, Austria. Mojí přítelkyní je modelka Diana Gan. He is of Czech, Moravian, Austrian, German and Italian descent. Mým velkým přáním je, aby Česko uspělo takže. At age 17, Mikolas began modeling professionally and took part in fashion shows for clothing brands such as Diesel brand and Prada. Jaká byla vaše cesta k nahrávání muziky? Když boxujete, už jste dostal někdy pořádnou nakládačku? Jinak hrají moje písničky hodně v Rakousku a v Německu.

Next

Mikolas Josef : Sono

Mikolas josef brno

To pro mě nebylo úplně šťastné období. Josef was born on 4 October 1995 in Prague to a musical family. Pokud by přišla zajímavá nabídka, tak bych nad tím určitě přemýšlel. Jak vzpomínáte na svou kariéru v modelingu? Třiadvacetiletý hudebník svým fanouškům opravdu nabídl show světového formátu. Co určitě zůstane nezměněno a na co se fanoušci mohou opět těšit, je doprovod Afrických vokalistů a mistrná taneční show. Tak to mi opravdu nebylo moc příjemné.

Next

Mikolas Josef: Fanoušci nejsou nadšeni, že mám přítelkyni

Mikolas josef brno

Nebudou samozřejmě chybět ani citlivé hudební výpovědi zasazené tentokrát do intimnějšího prostředí klubových scén. Když jsem jen naznačil, že bych mohl být ve vztahu, tak na to moji fanoušci nezačali reagovat úplně nadšeně. Stalo se vám někdy, že jste přišel o hlas? Bylo to na boxerském tréninku. He was raised in a village in central Bohemia. Ale teď už to můžu říct, po tom co nás vyfotili v restauraci paparazzi.

Next

Mikolas Josef

Mikolas josef brno

Za to jim patří obrovské díky, protože nechali plavat podnikání a společně jsme se vrhli na moji muziku. A tak je jasné, že tentokrát budou mít fanoušci a Mikolas k sobě ještě mnohem blíž! To není místo, kde bych byl šťastný. Ben o tom přemýšlel, takže to pro mě nebylo zas takové překvapení. Jaký význam má tetování, které máte na krku? Kdysi jsem pracoval na stavbách a uklízel kanceláře. Stíháte při své práci sledovat českou hudební scénu? Třeba moje poslední písnička je na pátém místě v Polsku. Jaké to bylo, když jste se stal tváří značky spodního prádla?. Z Itálie přijela celá delegace, a když mělo dojít na focení, předstoupil jsem před ně jenom ve spodním prádle a všechny přítomné ženy hned vytáhly telefony.

Next

Mikolas Josef

Mikolas josef brno

His parents used to be English teachers and he graduated from the English College in Prague. V sedmnácti letech jste dostal cenu za herectví. Každý teď děláme jinou muziku, takže bychom museli najít nějaký kompromis. He has a brother named Karel and an older half-sister called Martina and has been playing guitar since he was five years old. Pokud by vám nabídla spolupráci skupina Mandrage, vzal byste to? Máte při tom všem vůbec čas na ženy? Ale fotbalu jsem později musel nechat, protože mi operovali meniskus. Do Kanady a Ameriky létám psát písničky. Na intenzitě prožitku navíc přidá také atmosféra blížících se vánoc.

Next

BRNO

Mikolas josef brno

Když mám dva dny volna, vážím si jich. He grew up in Znojmo and in Kamenice Prague-East District a small village in central Bohemia. Tam jsem nahrál písničku Free, která se dostala do českých radií. Dělám gymnastiku a sem tam si zaboxuju. Když čekáte na casting, kde vás hodnotí jenom podle toho, jak vypadáte, a na nic se ani nezeptají. Dokonce jsem uklízel i v nahrávacím studiu, kde mi pak jako honorář dali jeden nahrávací den zdarma.

Next

Mikolas Josef Announces ‘Closer To You’ Tour

Mikolas josef brno

Hodně hraji v Polsku, Španělsku, Řecku, takže toho procestuji hodně. Dostal jsem na žebra a šel k zemi. Lituji všechny umělce, kterým se to stane třeba přímo před koncertem. Ale pokud chci v muzice dál směřovat tam, kam mířím, tak na to není čas. Moji rodiče, bratr a pár dalších lidí.

Next

Mikolas Josef Announces ‘Closer To You’ Tour

Mikolas josef brno

Ale je to rozhodně cenná zkušenost. Stihl jste ještě nějaký jiný sport? A jak moc tedy hrají vaši muziku zahraniční rádia? Takže pokud se v budoucnu spojím s nějakou značkou, tak vždy jako Mikolas Josef - hudebník. . . . .

Next