Pensee royal garden. PENSEE ROYAL GARDEN $65 ($̶1̶2̶6̶)

Pensee Azur Resort

Pensee royal garden

Foto zariadenia a okolia izby priložím smrad sa naštastie uchovať nedá. Na pláži mi jen chyběla převlékárna. Hodně zeleninových jídel, k večeři výběr ovoce. Korálové útesy v blízkosti pobřeží zaručují ideální podmínky pro milovníky potápění a šnorchlování, doporučujeme obuv do vody. Hotelových hostů bylo méně, což mi vyhovovalo. Náš specialista s Vámi doladí veškeré detaily a společně se dopracujete k té nejlepší možné ceně zájezdu na trhu.

Next

Pensee Royal Garden

Pensee royal garden

One child from 11 to 11 years stays free of charge in an extra bed. Marsa Alamas Marsa Alamas Naujai besikurianti Marsa Alamo kurortinė zona Marsa Alam — nuostabi vieta ieškantiems ramybės ir vandens pramogų. Žiemos mėnesiais parduotuvės dirba 9—21 val. Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. There is no capacity for cribs in the room. Ubytování Pokoj byl velmi prostorný,čistě uklizený. Poloha hotelu umožňuje navštívit místní zajímavosti jako starou pevnost, přístav, staré město v El Quseir a poušť.

Next

Hotel PENSÉE ROYAL GARDEN

Pensee royal garden

Úsměvná poznámka - kuřata tu zřejmě rozmlátí na placku, pak seknou na kousky a pečou grilují i s kostmi. Výdělky v Egyptě jsou nízké, a proto je spropitné často velkou finanční pomocí. Plavba lodí Seascope Pobyt v Marsa Alam bez obdivování útesu? There is also a small indoor heated pool. We spent six nights and I wished it was more than this. Izby boli vždy perfektné poupratované, nachystané. Po doporučeniach iných cestovateľov sme recepčnému dali 20 eur bakšiš aby nám dal čistú izbu neďaleko bazénu prípadne pláže.

Next

PENSEE ROYAL GARDEN (Al

Pensee royal garden

Vepřové v arabském světě opravdu nečekejte. And again the fourth night, and so on. Spousta ryb,nádherné korály a hlavně můžete do moře kdykoliv a ne jako jsme zažili v jiných hotelech s se vstupem přes molo že když byly velké vlny tak prostě uzavřeli molo a vy jste koukali na moře z pláže. Velmi jsem ocenila ovocný bar během večeří Služby hotelu Wifi jen za poplatek. Pláž Pláž krásná,písčitá, pozvolný vstup a krásné korály.

Next

Pensee Royal Garden hotel (Marsa Alam, Egypt)

Pensee royal garden

Nám tato zábava však nechyběla. Strava Strava byla trochu slabší, hlavně pro ty co potřebují denně maso. Výlety jsou komentovány v polském jazyce při dosažení minimálního počtu 15 účastníků nebo v anglickém jazyce. Quad safari Výlet terénními vozy po rozlehlé poušti a návštěva beduínské vesnice, kde lze poznat beduínské zvyky a jednoduchost jejich života. Trochu jsme nepochopili, proč po dvou dnech zmizela v lobby baru nabídka all inclusive a zůstala jen nabídka placeného pití, tak člověk nevěděl, co vše vlastně v ceně all inclusive je. Strava Velký výběr,poněkud často jídelníček opakující ale výběr byl opravdu veliký vč. Doporučujeme vzít s sebou eura nebo dolary.

Next

Pensee Royal Garden

Pensee royal garden

Každý deň je zabezpečená pitný režim na izbu a. Pláž Pláž je čistá, udržovaná, plážový personál vstřícný. Obrovské mraky všeho, co si člověk může představit v muslimském světě. Oblečeni v tradičních místních egyptských kostýmech čili galábijích navštívíme nejstarší mešitu ve městě, koptský kostel a projdeme se úzkými uličkami města. Čili pokud cestují dva dospělí + dítě. Vyrovnává to krásná zahrada a skvělé moře a podmořský svět. Warm weather was quite during the whole stay, but blowing from the sea every day, sometimes really strong unpleasant wind.

Next